Жіночі штани, Фасон - укорочені

 • штаны укороченные
  Немає у наявності
  штани укорочені Модель: ST-00SN

  Укорочені штани з бавовняного трикотажу у трендовом лимонному кольорі. Ця модель допоможе створити образ у комфортному невимушеному стилі в поєднанні з кедами або кросівками, а також стане прекрасним доповненням до стильного літнього образу з босоніжками у стріт стайлі.

  900 грн
 • штаны укороченные
  Немає у наявності
  штани укорочені Модель: ST-00SM

  Укорочені штани з бавовняного трикотажу в базовому молочному кольорі. Ця модель допоможе створити образ у комфортному невимушеному стилі в поєднанні з кедами або кросівками, а також стане прекрасним доповненням до стильного літнього образу з босоніжками у стріт стайлі.

  900 грн
 • штаны укороченные
  Немає у наявності
  штани укорочені Модель: ST-00SK

  Штани класичного крою, який гарантує зручну посадку та не сковує рухи. Виконані в базовому чорному кольорі. Вони ідеально довершать денні образи в поєднанні з футболками фасону оверсайз. Гарантія комфорту і стилю.

  900 грн
 • штаны укороченные
  Немає у наявності
  штани укорочені Модель: ST-00SC

  Укорочені штани з бавовняного трикотажу в базовому коричневому кольорі. Ця модель допоможе створити образ у комфортному невимушеному стилі в поєднанні з кедами або кросівками, а також стане прекрасним доповненням до стильного літнього образу з босоніжками у стріт стайлі.

  900 грн
Розгорнути
Згорнути